Polyester macrame JUSKUV

€2,96
Skladom (6 ks) Vypredané Vypredané Vypredané Skladom (6 ks) Skladom (9 ks) Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Vypredané Skladom (9 ks) Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
7.3.2024 - - - 7.3.2024 7.3.2024 7.3.2024 7.3.2024 - 7.3.2024 - - - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Polyesterová macramé priadza JUSKUV je tenká lesklá šnúrka s krásnymi sýtymi farbami, ideálna na pletenie, háčkovanie, vyšívanie a macramé. Z nej si môžeme vyrobiť krásne kabelky, košíčky, prestierania, náramky a mnoho ďalších pekných vecí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polyesterová macramé priadza JUSKUV je tenká lesklá šnúrka s krásnymi sýtymi farbami, ideálna na pletenie, háčkovanie, vyšívanie a macramé. Z nej si môžeme vyrobiť krásne kabelky, košíčky, organizéry, prestierania, náramky a mnoho ďalších pekných vecí. Priadza je vyrobená zo 100% polyesteru, čo zaručuje jej kvalitu a trvanlivosť.

 

Materiál: 100 % polyester

Návin: cca 145 m 

Hmotnosť: 100 g

Hrúbka priadze: 2 mm

Háčik/ihlice 4 mm  

Výrobca: JUSKUV, Česká republika

 

 

Skúšobná vzorka háčkovaná 10x10 cm

16 očiek, 18 riadkov

krátke stĺpiky

spotreba 11 g priadze

háčik 4 mm

 

Polyester macrame JUSKUV skušobná vzorka háčkovaná

 

Ak hľadáte polyesterovú macramé priadzu pre vaše kreatívne projekty a kabelky, JUSKUV je pre vás správnou voľbou. Nechýba vám možnosť farebne si zladovať svoje výtvory a s naším vernostným programom môžete ušetriť čas aj peniaze. Objednajte si ju ešte dnes a dajte svojmu pleteniu, háčkovaniu a vyšívanie nový záblesk kreativity.

POZOR! Vždy si treba objednať priadzu na celý projekt, lebo pri viacerých objednávkach sa môže odtieň farby mierne líšiť. 

K priadzi si môžete doobjednať aj ďalšie veci, ktoré budete potrebovať pri výrobe kabelky. Nájdete ich v kategórií Výroba kabeliek

Nájdete tam dná na kabelky, rúčky na kabelky, retiazky na kabelky, zapínania, karabínky , ale aj podšívkovinu, plastovú kanavu a rôzne výstuhy na kabelky.

Keď už budete mať všetky potrebné veci na výrobu vysnenej kabelky ešte vám možno chýbajú pomôcky na jej vyrobenie. Aj tie nájdete v našej kategórií Pomôcky na pletenie a háčkovanie. Nájdete tam napr. háčiky, ihlice, značkovače...