PP Macramé 2 mm

€5,07
Vypredané Vypredané Vypredané Skladom (6 ks) Skladom (3 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - - 26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

PP Macrame 2 mm je vysokokvalitná polypropylénová priadza s lesklým a plochým profilom, ideálna pre exteriérové projekty a dekorácie odolné voči vlhkosti a plesniam. Je vhodná pre výrobu kobercov, pufíkov, kabeliek, batohov, náramkov a iných pevných predmetov. Obľúbená je tiež pre využitie v macramé technike. Svojimi vlastnosťami sa stáva perfektnou voľbou pre dekoratívne i praktické projekty, ktoré majú estetickú hodnotu a dlhodobú trvanlivosť.

Zloženie: 100% polypropylen
Hrúbka: 2 mm
Váha: 200 gramov
Návin: 230 metrov
Háčik, ihlice: 4

Detailné informácie

Podrobný popis

PP Macrame 2 mm je vysoko kvalitná, lesklá polypropylénová priadza s plochým profilom, predstavujúca jednu z najlepších ribbon priadzí dostupných na trhu.

Vďaka svojim syntetickým vlastnostiam je táto priadza mimoriadne odolná voči vlhkosti a plesniam, čo ju činí ideálnou na použitie v exteriérových podmienkach alebo v situáciách, kde by mohla prísť do kontaktu s vodou alebo vlhkým prostredím.

Táto priadza sa osvedčila ako vynikajúca voľba pre širokú škálu projektov, ako sú kabelky, batohy, tašky, náramky a mnohé iné.

PP Macrame 2 mm je tiež obľúbeným materiálom pre tvorbu kabeliek a iných prvkov pomocou techniky macramé.

Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam, ako je odolnosť a estetická príťažlivosť, PP Macrame 2 mm predstavuje skvelú voľbu pre rôzne dekoratívne a praktické projekty. Či už ide o vonkajšie dekorácie, praktické doplnky alebo dekorácie domova, táto priadza umožňuje vytvoriť kvalitné a trvanlivé výrobky, ktoré vydržia skúšku času.

Vlastnosti:

Zloženie: 100% polypropylen

Hrúbka: 2 mm

Váha: 200 gramov

Návin: cca 230 metrov (+-5%)

Háčik, ihlice: 4 mm

 Výrobca:

Maccaroni Yarn Sales Headquarters (Turecko)

Farby priadzí sa snažíme čo najvernejšie zachytiť, no v dôsledku rôznych faktorov, ako sú svetelné podmienky pri fotografovaní alebo rozdiely v nastaveniach monitorov, môže byť skutočná farba priadze mierne odlišná. 

 Údržba PP macramé 2 mm

Pranie: Môže byť praná v pračke na jemnom režime s použitím studenej vody alebo teplej vody max 30 stupňov, aby sa predišlo poškodeniu materiálu. Je dôležité vyhnúť sa používaniu bielidiel alebo agresívnych chemikálií.

Sušenie: Odporúča sa nechať priadzu prirodzene uschnúť rozloženú na rovný povrch. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu alebo používaniu sušičky, čo by mohlo priadzu poškodiť alebo ju nadmerne vysušiť. Je rýchloschnúca.

Žehlenie: nie je odporúčané, keďže vysoká teplota môže materiál poškodiť alebo zdeformovať. 

Dodržiavaním týchto jednoduchých pokynov pre údržbu sa zabezpečuje, že vaše výtvory z priadze PP Macramé 2 mm si zachovajú svoj krásny vzhľad a kvalitu po dlhú dobu.

 

Skúšobná vzorka háčkovaná 10x10 cm

16 očiek, 18 riadkov

krátke stĺpiky

spotreba 15 g priadze

háčik 4 mm

PP Macramé 2 mm skúšobná vzorka_1

 

Tip na zabezpečenie práce pred páraním

Pred začiatkom práce so špagátom PP macramé 2 mm je potrebné zataviť začiatok priadze pomocou zapaľovača alebo sviečky. Tento krok zabezpečí, že priadza zostane pevná a odolná proti páreniu. Táto technika zvyšuje celkovú pevnosť a trvanlivosť vášho výtvoru, ale tiež prispieva k čistému a profesionálnemu vzhľadu hotového projektu.

PP macramé 2 mm a ekológia

 Pri ekologickom využívaní priadze PP Macrame 2 mm je dôležité zamerať sa na výrobu dlhotrvajúcich produktov, ktoré si zachovajú svoju funkčnosť a estetickú hodnotu dlhšiu dobu, čím sa znižuje potreba častej výmeny a tým aj produkcia odpadu.

Recyklovanie, opätovné použitie a opravy sú ďalšími kľúčovými aspektmi, ktoré pomáhajú predĺžiť životnosť materiálov a produktov, znížiť spotrebu surovín a podporiť udržateľný prístup k tvorbe.

Ukážka výrobku z PP Macramé 2 mm

PP Macramé 2 mm-košíček