Háčkovaná chobotnička pre bábätká

€25,72
Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Chobotnička je ručne robená hračka. Je určená pre bábätká od narodenia. Je vyrobená z priadze amigurumi, celková veľkosť s chápadielkami je 27 cm, veľkosť hlavičky 8 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Chobotnička je ručne robená hračka. Je určená pre bábätká od narodenia. Je vyrobená z priadze amigurumi, čo ju robí mäkkou a príjemnou na dotyk. Chobotnička je uháčkovaná v jednom kuse, takže neobsahuje žiadne časti, ktoré by sa mohli odtrhnúť a predstavovať riziko pre bábätko. Jej veľkosť je celkovo 27 cm s chápadielkami a veľkosť hlavičky je 8 cm. Vyplnená je guličkovou výplňou z bieleného dutého vlákna. Očká aj ústočka sú vyšité priadzou amigurumi.

 Bábätka si radi hrávajú hlavne s chápadielkami. Chobotnička im bude najlepším spoločníkom hlavne prvé mesiace života. Môže to byť ich prvá hračka, ktorá ich sprevádza všade. Výborne sa s ňou zabavia napr. aj pri cestovaní v aute alebo na prechádzke v kočíku. Na chobotničku je možné na požiadanie pridať pútko na zavesnie na kočík.

Chobotnička môže byť skvelým darček pri narodení dieťaťa alebo ako vianočný darček.

Na požiadanie je možné vyrobiť vo farbe na želanie.

Amigurumi je priadza určená hlavne na hračky. Zloženie 60% organická bavlna, 40% akryl.  Výrobca Etrofil. Má certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

Oeko-Tex® Standard 100 je jedným z najznámejších označení na svete. Používa sa pre textílie testované na prítomnosť škodlivín. Pokiaľ toto označenie nájdete na štítku oblečenia, vlny, textilu..., môžete si byť istí, že pri ich výrobe neboli použité žiadne chemické látky.

Guličková výplň z bieleného dutého vlákna je príjemne mäkká a má vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Používame na výplň vankúšov, na výrobu hračiek a rôznych šitých dekorácií. Zloženie: 100 % polyester